31 Mayıs 2012 Perşembe

Kitap Kurduyum Ben'den HediyelerimSevgili Blogger Arkadaşım 'ın, hediye kitap çekilişini kazanan kişi olduğumda çok sevinmiştim. Kendisine de ifade ettim hediye olarak kitap almayı çok sevdiğimi. İşyerinde yaptığımız Yılbaşı çekilişinde dahi 'Kime çıktıysam bana kitap alsın'ı duyururum her yıl ve öyle de olur :)

Sanal dünya diyerek küçümsenen bloglarda birbiriyle yüzyüze gelmediği halde ne hoş dostluklar, ne güzel arkadaşlıklar kurulduğuna şahit oldum- oluyorum.. O yüzden bloglarımız ve özellikle kitaplarımız sayesinde tanıştığım Kitap Kurduyum Ben'den almış olduğum kitaplar benim için çok değerli..

Bu güzel iki kitap için kendisine yeniden teşekkür ediyorum.
13 yorum:

 1. Keyifli okumalar diliyorum.

  YanıtlaSil
 2. ne güzel.. ben blog dostluklarını seviyorum ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de. Ama hem gerçek dost, hem blog dostu olduklarımı daha çok seviyorum :)

   Sil
 3. Sanal dünyayı küçümseyen varsa utansın. Ben burada kendim gibi nazik, mutlu, kitap seven, hediye alıp vermeyi seven, hayattan güzel haberler alamayı seven,koleksiyon yapan ve her anını bir meşkale ile doldurmaya çalışan insanlarla tanışmaktan dolayı çok mutluyum. :)) Yeni kitapların hayırlı olsun canım. ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim DeliKitap..
   Ben de dediğim gibi kendime benzettiğim, öncelikleri, planları benimkilere yakın olan insanlarla sohpet etmeyi, paylaşmayı çok seviyorum..

   Sil
 4. iyi okumalar http://bendengecenkikayeler.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. hediyeler için tebrik ederim fatma ;ama sanal dünyada dostluk olmaz canım dost kawramı cok daha cıkarsız manevi bazda olan bir kawramdır burda yani sanal ortamda şirin arkadaşlıklar olur o kadar.bende blooger ve tumblur sayfalarımı yeni kapattı çünkü hiç boş vaktim yoktu ..burada senin ve kitapla ilgili bi kaç bllogerrı takipteyim ..burada geçireceğim zamanı başka şeyler araştırarak okuyarak geçiriyorum by nazlı

  YanıtlaSil
 6. Kitaplarını keyifle oku canım.

  YanıtlaSil